Nasze publikacje

Najnowsze


Dodany przez Bartłomiej | 2018/07/31

Bezpieczeństwo i higiena pracy
Zadaniem każdego pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom sterylnych warunków pracy. 
Każdy pracownik co jakiś czas musi przejść szkolenia bhp, aby móc wykonywać swój zawód. Każde szkolenie rozpoczyna się pokazem instruktora, a później jego prezentacją, następnie pracownicy ćwiczą przedstawioną czynność, a ostatnim punktem podczas szkolenia jest wykonywanie danej czynności na własnym stanowisku pod nadzorem instruktora. 
Kurs powinien odbywać się w godzinach pracy, a jeśli tak nie jest godziny spędzone na kursie powinny zostać uznane za nadgodziny, czyli powinniśmy dostać za udział w nich dodatkowe wynagrodzenie. Jedno szkolenie, a niesie za sobą wiedzę praktyczną jak i teoretyczną oraz jeśli kurs przytrafi się poza naszymi godzinami pracy dodatkowe pieniądze. 
Szkolenia BHP (https://www.ideabhp.edu.pl/szkolenia,lista) odbywają się okresowo, jest to związane z rozwojem techniki i technologi w naszych czasach, przez którą sprzęty w naszych miejscach pracy są bardziej wygodne. Celami takich szkoleń jest nabycie przez pracowników umiejętności wykonywania pracy w sposób bezpieczny dla siebie oraz innych pracowników miejsca pracy, poznanie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie oraz zapoznanie się z czynnikami środowiska pracy. 
Usługi bhp są skierowane do pracodawców, którzy mają obowiązek zapewnić pracownikom higieniczne i bezpieczne miejsce pracy, bez względu na to ile osób zatrudniają. Właściciele firm mają szeroki wybór na rynku w tym momencie na wybranie usługi bhp, która będzie dostosowana pod wybraną wykonywaną prace. 
Szkolenia zapewniają profesjonalne kursy dla pracowników, po których będą mogli bezpiecznie działać w swoim zawodzie oraz będą mogli zachować higienę miejsca pracy.

Okiem reportera


szkolenia bhp
usługi bhp