Nasze publikacje

Najnowsze


Dodany przez Karolina | 2018/06/18

Czytanie danych? To proste!
Żyjemy dziś w świecie, w którym dane mają ogromną wartość i są na potęgę gromadzone przez różnego rodzaju firmy i organizacje.

Odpowiednio przetworzone, przeanalizowane i zobrazowane dane to potęga. 
Mogą posłużyć do rozwoju istniejących biznesów, wskazać na trendy, jakie rosną w siłę, czy też ukazać miejsce na nową gałąź usług lub produktów, na które rodzi się popyt. Nie bez powodu więc coraz więcej firm poszukuje analityków danych oraz osób, które potrafią dane przełożyć na zrozumiały dla wszystkich język. 
Pracując z danymi wiele osób zastanawia się, jak zwizualizować dane. Można próbować opracować własny sposób, lecz można też skorzystać z Tableau. Jest to intuicyjne narzędzie do analizy danych i ich prezentowania w taki sposób, by łatwo można było je zinterpretować i zrozumieć. 
Całe oprogramowanie jest przyjazne użytkownikowi, dzięki czemu nawet osoby, które dopiero zaczynają pracę na danych, będą mogły przekazać wynik swoich analiz w przystępny sposób. Świetnym sposobem na usprawnienie pracy w firmie jest więc przeprowadzenie szkolenia z Tableau, dzięki któremu pracownicy będą mieli możliwość dokładniejszego zapoznania się z narzędziem, a tym samym szybciej będą mogli zacząć wykorzystywać jego pełne możliwości. Zebranie danych to tylko początek drogi. 
Najważniejszym elementem jest ich analiza, która prowadzi do konkretnych wniosków. Właściwie przedstawienie owych wniosków, na podstawie zebranych danych, otwiera drogę do wprowadzania nowych rozwiązań i otwiera nową perspektywę, którą zrozumie każdy pracownik. Szukając sposobów na lepsze wykorzystywanie danych, warto zwrócić uwagę na to oprogramowanie.
Dowiedz się więcej na stronie: https://newdatalabs.com

Okiem reportera


narzędzia
program
 analiza danych
 tableau