Nasze publikacje

Najnowsze


Dodany przez Jarosław | 2017/07/03

Filmy korporacyjne i promocyjne oraz inne
Format wideo już dawno przestał być zarezerwowany przez stacje telewizyjne.

Dziś filmy można oglądać nie tylko na szklanym ekranie czy dużym ekranie. Dzięki internetowi filmy wideo może już oglądać praktycznie każdy człowiek i to w każdej chwili. Dzięki urządzeniom mobilnym: laptopom, tabletom i smartfonom treści wideo są na wyciągnięcie ręki. To sprawia, że treści wideo łatwiej docierają do odbiorców. Ponadto miniaturyzacja nośników, telewizorów czy monitorów, sprawia, ze mogą one być umieszczone w miejscach, gdzie dawniej nie było to możliwe.

W rezultacie coraz większe jest zainteresowanie firm reklamą wideo. Dziś można ją umieścić nie tylko w bloku reklamowym w stacji telewizyjnej, ale też na stronie internetowej firmy, na portalach internetowych, a także jako reklamę outdoorową, na ekranach rozmieszczonych w siedzibie firmy i w wielu innych miejscach.
Stąd coraz więcej na naszym rynku firm, które produkują różnego rodzaju filmy promocyjne dla innych firm ( dowiedz się więcej tutaj: http://clipshop.pl/video-marketing ) Mogą to być rozmaite filmy reklamowe, ale też informacyjne filmy korporacyjne, które pełnią formę informacji dla klientów czy kontrahentów. Jeśli chodzi o firmy zajmujące się produkcją filmową w Warszawa to jest ich sporo. Firmy takie zrealizują praktycznie każde zamówienie: reportaże, nagrania, filmy do celów social media. Wiele z nich jest w stanie zrealizować również materiał z transmisją na żywo, czyli tzw. live streaming. Jest to rozwiązanie, które można wykorzystać do umieszczenia na stronie internetowej lub w mediach społecznościowych. Zakres oferty jest uzależniony oczywiście od możliwości danej firmy, ale przy obecnych możliwościach technicznych, elastyczność wykonawców jest na tyle duża, że nie powinno być problemów z dopasowaniem do wymagań zleceniodawcy.
Jeśli potrzebujesz filmów dla firmy polecamy stronę www.clipshop.pl

Okiem reportera


ekonomia
pieniądz
przedsiębiorstwa