Urządzenia przemysłowe

Artykuły wg słów kluczowych: maszyny, przemysł, uszczelnienia, utrzymanie ruchu

Urządzenia przemysłowe (...) Niemniej w hali fabrycznej prasy hydrauliczne stosuje się do różnych celów, więc zazwyczaj są pod ręką. Gdy pracujemy w hali gdzie panuje duże zapylenie, nie możemy tak po prostu w niej przebywać przez osiem godzin na dobę.Szybko skończyłoby się to pylicą płuc, a także innymi bardzo groźnymi schorzeniami, które mogłyby doprowadzić nawet do śmierci pracownika. Aby praca była możliwa w (...)

Dodany przez Paweł | 2018/04/05

Urządzenia przemysłowe

Wybór plotera termicznego

Artykuły wg słów kluczowych: ploter, produkcja, przemysł, termiczny

Wybór plotera termicznego (...) jaki ploter termiczny wybrać, stała się oczywista i prosta. Im więcej informacji klient będzie mieć, tym trafniejszą decyzję w tym zakresie podejmie. Coraz większą popularnością cieszą się używane plotery. Co prawda, pod względem schematu budowy wszystkie plotery są podobne, ale wybór i tak nie jest prosty. Wszystkie plotery są wyposażone w kilka najważniejszych (...)

Dodany przez Paweł | 2017/08/15

Wybór plotera termicznego

najczęstsze powody wypadków w pracy

Artykuły wg słów kluczowych: bhp, biznes, oświetlenie, pieniądz, przedsiębiorstwa, przemysł

najczęstsze powody wypadków w pracy (...) Pomimo tego, że każdy pracodawca usilnie stara się zapewnić w 100% bezpieczne warunki do pracy swoim pracownikom, czasem zdarzy się, że z przyczyn wcześniej nie przemyśliwanych wydarzy się niefortunny, a czasem nawet tragiczny wypadek.OświetleniePierwszym elementem, który jest nagminnie (...)

Dodany przez Karolina | 2017/07/03

najczęstsze powody wypadków w pracy