Nasze publikacje

Najnowsze


Dodany przez Jarosław | 2017/12/29

Zwiększanie pozytywnego wizerunku firmy nie wszyst
Pracowanie w ciężkich warunkach miejsca pracy, w którym działamy powoduje, że nasze ubrania zdecydowanie łatwiej się brudzą niż gdybyśmy mieli pracować za biurkiem w względnie schludnym i sterylnym biurze. 
Największy problem dla naszych ubrań ma miejsce wówczas, gdy jesteśmy bezpośrednio narażeni na działanie łatwo brudzących substancji oraz innych czynników, które mogą nie tylko zanieczyścić, ale również osłabić jakość materiału naszej odzieży roboczej. Bycie nastawionym na obecność takich substancji jak smary, towoty, toksyczne opary czy też duże stężenia sadzy i innych podobnych substancji sprawia, że nasze ubrania to odczuwają. 
Większość firm oferuje swoim pracownikom usługi prania ich odzieży roboczej, choć jest to mocno uzależnione od rodzaju firmy, jej lokalizacji w naszym kraju oraz paru innych czynników. Pralnia chemiczna jest niewątpliwie najlepszą alternatywą w przypadku konieczności prania ciuchów solidnie zabrudzonych lub nawet i lekko skażonych w wyniku wykonywania czynności zawodowych w niesprzyjających warunkach. 
Czyszczenie i wymiana odzieży roboczej to coraz częściej stosowane praktyki nowoczesnych firm dbających o komfort pracy swojego pracownika, jego warunki pracy, higieniczność noszonych przez niego ubrań oraz ogólny wizerunek samej firmy w oczach klientów i całej załogi jaka pracuje w niej. Działając w ten sposób dany zakład pracy na pewno nie będzie narzekał na brak pracowników oraz będzie mógł liczyć na wykwalifikowaną kadrę, która chętnie będzie zasilać jej szeregi. Wciąż wiele pozostaje do zrobienia w kwestii dobrego employer brandingu niemniej jednak widać pierwsze jego oznaki.
Więcej: http://www.lemone.pl

Okiem reportera


pralnia chemiczna
czyszczenie i wymiana odzieży roboczej